Priateľstvo, ktoré sa vôbec len tak nevidí: Toto je láska z ríše zvierat, ktorá vás v sekunde zahreje pri srdci!

Priateľstvá sa rodia od pradávna medzi rôznymi druhmi zvierat, tentoraz sa spriatelilo osirelé mláďa jeleňa, ktorému matka zomrela, s osirelým mývalom, ktorého zase matka opustila.

Nezisková organizácia s názvom Texas Fawn and Friends  sa stará o osirelé jelene. Jedného dňa však zamestnanci útulku zachránili aj pomerne mladého, a to len niekoľkotýždňového mývala.

Pomenovali ho Jasper a ten sa stal verným priateľom jeleňa menom Hope, ktorý sa dostal do centra tesne po ňom. Matka jeleňa bola zrazená na ceste prechádzajúcim autom a na následky svojich zranení na mieste zomrela. Jasper dospel a teraz žije v tesnej blízkosti centra, kam si rád chodí pochutnať na mačacích granuliach alebo na sušienkach. S radosťou navštevuje osirelé jelene, s ktorými sa neustále s potešením hrá.

Avšak zakaždým ako mýval Jasper uvidí Hope, rozbehne sa rovno k nej, niekedy na ňu aj naskočí a nechá sa nosiť.

Tieto dve zvieratá sú ako brat a sestra. Jasper je ale ten, ktorý Hope prejavuje lásku viac, tá ju trpezlivo a s radosťou prijíma. Aké nádherné priateľstvo z ríše zvierat, však?

Ak sa Vám náš článok páčil, dajte nám LIKE na našej Facebook stránke alebo nás potešte zdieľaním! Ďakujeme!

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.