Pri venčení môjho pitbulla sa mi z ničoho nič vytrhol a skočil do kríkov: Za sekundu sa strhol detský plač: Môj psík je HRDINA!

Medzi psími plemenami sa nájdu také, ktoré sa častejšie stretávajú s predsudkami a škatulkováním. Medzi také patrí aj pitbul. Už niekoľkokrát som sa presvedčili o tom, že to nie sú žiadni zabijaci, ale skutoční anjeli.

„Venčila som pitbula. Zrazu sa mi vytrhol a skočil do krovia“: okamih nato zakričalo dieťa“

Náš dnešný príbeh je o jednom z týchto úžasných psov.

Zoznámte sa s Hurleyho:

Hurley je veľmi milý a láskavý psík. Jeho páníček mu dôveruje natoľko, že mu počas prechádzky často umožňuje behať bez vodítka.

„HURLEY JE KĹBKO LÁSKY “ HOVORÍ SHELBY, JEHO MAJITEĽ.

Počas jednej z prechádzok v parku Hurley behal bez vodítka a zrazu začul chlapčenský krik. Shelby sa obzeral, ale svojho psa nikde nevidel. Okamžite bežal za krik …

Keď dorazil na miesto, našiel tam sedieť uplakaného chlapca, svojho pitbula a veľmi nebezpečného jedovatého hada. Had chcel na dieťa zaútočiť, ale Hurley vycítil nebezpečenstvo a ponáhľal sa mu na pomoc. Odtiahol hada od dieťaťa a udusil ho.

Pes tak zachránil život cudziemu chlapcovi.

Had ho počas boja pohrýzol. A keď na miesto dorazila organizácia Animal Control, mal opuchnutý krk a na nose boli stopy po uhryznutí.

Ale našťastie bol Hurley rýchlo prevezený do nemocnice, kde tomuto statočnému psovi zachránili život.

Shelbyho sestra tento príbeh zverejnila na Facebooku. Hneď sa stal virálnym. A o Pitbulovi všetci píšu ako o skutočnom hrdinovi.

Zdieľajte tento príbeh so svojimi priateľmi! Niektorí z nich možno zmenia názor na toto krásne plemeno!

Ďakujeme Hurley!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň..

zdroj: boredpanda