PREKRÁSNE: Tieto malé zajačiky si myslia, že ich matkou je zlatý retríver: Psík zobral svoju úlohu zodpovedne

Vzťah medzi zvieratami rôznych druhov je niečo, čo nás vždy upútalo. Rovnako ako ľudské bytosti, každý z nich má inú osobnosť a nikdy nevieme, čo v nich nájdeme.

Keď sa však vytvorí dobrý vzťah, puto sa môže upevniť do bodu, kedy sa stane nerozbitným.

Niečo také sa stalo s Bailey. Priateľský zlatý retriever slávny na YouTube s viac ako 100 000 odberateľmi. Nie je žiadnym tajomstvom pre tých, ktorí zvyčajne sledujú jeho videá, aký priateľský je tento pes, to sa však nevylúčilo prekvapením, keď ho videli kamarátiť sa so skupinou zajačikov, ktorí sa ocitli v tom istom dome ako on.

Prišli domov vo veku 22 dní a zdá sa, že si vybrali, kto sa o nich postará. No videli ste niečo sladšie?

Keď sa zoznámili s Baileyom, zajačikovia ho odfrkli a potom sa na neho vrhli a pobozkali tohto chlapa s mokrým nosom. Zdá sa, že štyria malí priatelia nepreukázali strach, ako si niektorí mohli myslieť, dokonca sa im podarilo komunikovať s malým vtákom, ktorý pristál na posteli.

Ako ukazuje video, tento štvornohý priateľ berie túto novú zodpovednosť veľmi vážne. Dúfajme, že títo malí, ktorí majú iba 22 dní, dorastú vo veľké, silné zajačiky a že ich bude každý milovať!

Pozrite si video nižšie:

Zdroj: This is Bailey

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov! Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové správy každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.