Prekrásne kamarátstvo medzi zvieratami, ktoré vyráža dych: Nemecký vlčiak a sova sú kamaráti do voza aj do koča!

Malá sovička potrebuje ochranu a stáva sa najlepším priateľom s obrovským nemeckým ovčiakom, ktorý sa o ňu postará.

Živočíšny svet je plný nepravdepodobných priateľstiev, ale tento prináša veci na úplne novú úroveň. Ingo, nemecký ovčiak a Poldi, malá sova žijú so svojou ľudskou matkou Tanja Brandt v Nemecku. A verte tomu alebo nie, sú to najlepší priatelia!

Jednou z najobľúbenejších vecí je, že sa navzájom k sebe hodia a spoločne sa predvádzajú pre rozkošné fotenia. Najmä preto, že Tanja je profesionálny fotograf pre voľne žijúce zvieratá. Preto majú Ingo a Poldi veľa príležitostí na vystavenie svojho nepravdepodobného priateľstva. Puto, ktoré je špeciálne pre obidvoch. Netreba spomenúť toto krásne spojenie, ktoré ich udržuje šťastných, pretože o sebe vedia, že vždy existuje jeden pre druhého.

Sova je iba jeden rok stará, takže Ingo rýchlo prevzala úlohu svojho ochrancu.

V dôsledku toho sa pes uistí, že je vždy blízko Poldi pre prípad, že sa bojí alebo potrebuje ochranu. Ingo pochádza z rodiny policajných psov, takže je v jeho povahe prevziať úlohu ochrancu. A keďže Poldi bola najzraniteľnejšou zo svojej rodiny, pretože sa vyliahla skôr ako všetci jej súrodenci, neexistuje lepšie duo.

Tu je niekoľko rozkošných fotografií od ich majiteľa Tanja, ktoré ukazujú ich jedinečné priateľstvo v akcii!

Prekrásne, čo myslíte?

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku

Zdroj: Instagram: Tanja_brand