Pes posadnutý tenisovými loptičkami zlomil svetový rekord pre množstvo tenisových loptičiek v ústach

Mnoho psov absolútne zbožňuje hranie s loptičkami, ale niektorí z nich dostávajú hru na úplne novú úroveň.

Jedným z týchto šteniat je Finley, zlatý retriever z Canandaigua, NY. Je zrejmé, že Finley nie je obyčajný pes. Ako sa ukázalo, 6-ročné šteňa má tajný talent – môže si do úst vložiť pol tuctu tenisových loptičiek naraz. Očividne to zatiaľ neurobil žiadny iný hráč, čo znamená, že Finley prekonal svetový rekord pre počet guličiek v ústach psom.

Zoznámte sa s Finleym, zlatým retrieverom s posadnutosťou tenisovými loptičkami

Od chvíle, keď bol iba malým šteniatkom, miloval Finley tenisové loptičky. Zdá sa, že jeho posadnutosť rástla s pribúdajúcim vekom. Čoskoro sa naučil napchať toľko gúľ, koľko len dokázal, do jeho rozkošných línií.

Pomaly sa učil zbierať nie jeden alebo dve tenisové loptičky, ale až 6 naraz. Hrdí majitelia, Cheri a Rob Molloy, sa ubezpečili, že dokumentujú jeho úspech.

Záznam však ešte musí byť oficiálnym vydaním Guinessovej knihy rekordov.

Aktuálny svetový rekord má v držbe ďalší zlatý retriever menom Augie, ktorý získal titul po tom, čo v roku 2003 napchol 5 guličiek do úst.

Finley bol privítaný do rodiny Molloyovcov, keď bol len 10-týždňovým šteniatkom po tom, čo ho Cheri a Robova dcéra priviedli domov.

Rodina si všimla talent svojho domáceho maznáčika, keď mal asi 2 roky. Vtedy mohol pes, ktorý miluje tenisový loptičku, ľahko vložiť 4 z nich do úst.

Zatiaľ čo Finley čaká na oficiálny kredit za svoju schopnosť, pobaví svojich 31 500 sledovateľov Instagramu, ktorí ho oceňujú za jeho talent. Dúfajme, že čoskoro dostane uznanie, ktoré si zaslúži!

Zaujal Vás náš článok? Podeľte sa s ním s priateľmi na Facebooku a urobte im krajší deň!

Zdroj: Bored Panda
Kredity obrázkov: finnyboymolloy

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *