Nikto nedokázal tieto psíky od seba odtrhnúť, preto pri ich adopcií útulok musel spraviť veľkú výnimku

Zvieratá, rovnako ako ľudia, majú tiež pocity, emócie a túžby, ktoré nie sú obmedzené na hlad alebo ospalosť.

Naši štvornohí priatelia, potrebujú našu ochranu, lásku, pomoc, podporu a starostlivosť, takže tiež potrebujú priateľov a rodinu.

Odlúčenie od milovaného pána, môžu domáce zvieratá trápiť tak silno, že dokonca upadnú do skutočnej depresie. Navyše, ak sú opustení, môžu dokonca zomrieť na túžbu a odmietnuť jedlo a pitie. Je dobré, že v prípade zrady psov ľuďmi tiež vedia, ako byť medzi sebou kamaráti, a len to ich zachráni. Ide o takých priateľov, o ktorých budeme hovoriť v našom dnešnom článku.

Sisi a Chewbacca boli súčasne prijatí do útulku kvôli tomu, že sa v ich rodinách objavili deti s alergiou na psov. Rýchlo sa stali priateľmi a spoločne sa pokúsili vyrovnať sa tomu, čo sa stalo. Často ležali vedľa seba, objímali sa a zdalo sa, že sa snažia navzájom podporovať. Problémy ich spojili a tieto dievčatá, ukázali ohromujúci príklad silného priateľstva medzi zvieratami.

Samozrejme, ich priateľstvo nemohlo dobrovoľníkov z útulku, nechať ľahostajnými, a tak sa rozhodli so všetkou silou pokúsiť nájsť pre Sisi a Chewbaccu jeden domov, aby ich nerozdelili.

Po zverejnení fotografií na sociálnych sieťach sa tisíce ľudí obrátili k útulku s túžbou ujať sa, týchto hrdiniek.

Našťastie nakoniec šli psy spoločne, k novej paničke, čo ich naozaj potešilo.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.