Neskutočné VIDEO: Adoptovaná mačka sa stala rodinnou hrdinkou, ktorá navždy už zmenila ich životy!

Túto hrdinskú mačku s názvom „Herbie“ prijala Janine DeMartini z útulku, kde Janine predtým pracovala.

Herbie je tak jemný a priateľský, že ho Janine a obe jej deti veľmi milujú. Na rozdiel od iných mačiek Herbie nevydáva žiadne nežiadúce zvuky. Až na jedenkrát.

Stalo sa to v júli 2014, keď bolo Janine druhé dieťa – Isabella – iba dojčaťom. Janine bola hore celú noc a takmer zaspala, ale Herbie sa začal čudne správať. Skočil na ňu a posadil sa. Potom odišiel k dverám a úzkostlivo pokračoval v mňaukaní.

Janine si pripomenula: „Bola som tak unavená a hovorila som si – V poriadku, je to len Herbie, ktorý sa správa ako normálna mačka“, vedela však, že to nebola Herbieho osobnosť a muselo sa stať niečo zlé.

Potom Janine nasledovala Herbieho, ktorý ju doviedol do Isabellinej izby. Po otvorení dverí stála pred hrozivým pohľadom: Isabelina tvár bola zakrytá prikrývkou a vydávala „dusivý zvuk“, akoby nemohla dýchať. Herbie okamžite vyskočil na postieľku a pokúsil sa prikrývku stiahnuť z tváre svojej malej kamarátky.

Je iróniou, že Janine je sociálna pracovníčka, ktorá skutočne napísala články o výhodách liečby pomocou zvierat a po incidente si uvedomila, že jej rozhodnutie zachrániť Herbieho pred eutanáziou bolo jedným z najlepších rozhodnutí v jej živote. Je to skutočný hrdina.

Pozrite video nižšie:

 

Čo si myslíte o tejto úžasnej mačke? Máte doma podobného hrdinu alebo ste sa už stretli s podobným príbehom? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me