„Neposlúchal žiadne rady“: Tento najsmutnejší psík získal konečne svoju novú rodinu

Jared a Jessica Williams zo Sacramenta sa nedávno presťahovali do bytu, kde sú povolené domáce zvieratá. Jared sa snažil presvedčiť svoju ženu, aby si do novembra žiadne zvieratko nehľadali, mal to totiž byť darček k narodeninám.

Žena však objavila fotku Benjiho a hneď sa doňho zamilovala.

A je to úplne pochopiteľné!

Mnohí by chceli objať a utešiť najsmutnejšieho psíka v štáte.

Objavil sa však jeden vážny problém.

Jessica uvidela fotku Benjiho, prečítala si jeho príbeh, zamilovala sa do neho a rýchlo presvedčila svojho manžela, že musí okamžite všetko nechať tak a ponáhľať do útulku pre psíka.

Cesta im trvala vyše šesť hodín a na mieste im bolo priamo do očí povedané:

„Nechajte to tak . Existuje toľko ďalších psov, ktorí tiež potrebujú majiteľa. Tohto sa radšej ani nedotýkajte.“.

Skutočnosť bola taká, že sa Benji bál všetkých cudzích ľudí a reagoval na nich agresívne. Chcel sa s nimi kamarátiť, ale nedokázal im dôverovať.

Okrem toho kvôli parazitom prišiel o veľa srsti, a preto ťažko znášal akékoľvek dotyky. A ako s takým psom nadviazať kontakt? Preto bol personál útulku úprimný a varoval, že tento psík nebude dobrý a láskavý ako všetci ostatní.

Ale pár si tvrdo stál na svojom. Vyriešil všetky papiere a vzali si Benjiho domov.

Cestou sa ukázalo, že psík bol strachopud.

Potreboval niekoho, kto by namiesto neho urobil dôležité rozhodnutie. A keď sa to stalo, keď si Benji uvedomil zmenu, uvoľnil sa

Postupne sa zoznamoval s okolím a na veľkú radosť majiteľov bol skvelým kamarátom. Tento príbeh je skvelým dôkazom toho, že je potrebné vždy načúvať svojmu srdcu a nikdy neustupovať!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: boredpanda