Kocúr ušiel z útulku a prešiel celých 19 kilometrov za majiteľmi, ktorí sa ho otrasne zbavili… Našťastie má príbeh šťastný koniec!

Tento príbeh mal dramatický spád so šťastným koncom. Mačka menom Toby si prešla ťažkou skúškou. Jej majitelia, ktorí si ju najskôr z útulku adoptovali, ju tam neskôr vrátili, pretože ju už nechceli – bez udania dôvodu.

Mačka sa rozhodla z útulku ujsť a prešla neuveriteľných 19 km aby sa vrátila k svojej adoptívnej rodine. Tam bola žiaľ majiteľmi odmietnutá a tí sa ju rozhodli vziať naspäť do útulku a dať ju na eutanáziu.

Toby , ako sa sedemročný kocúr volá, sa vydal na cestu späť do svojho starého domova. Zviera prešlo 19 kilometrov v Severnej Karolíne v Spojených štátoch.

Nanešťastie sa bývalí majitelia Tobyho namiesto toho, aby mačku privítali, rozhodli ponúknuť mu krutý osud a vzali ho do útulku, kde požiadali zamestnancov aby mačku utratili.

„Vzali ho do útulku a požiadali ich o eutanáziu ,“ povedala Tara Lynnová, riaditeľka útulku pre záchranu zvierat. „Bolo to také srdcervúce vedieť, že sa dostal až k svojej rodine a toto bola ich odpoveď,“ dodala.

Útulok však odmietol mačku utratiť. „Kocúr Toby je veľmi priateľský,“ povedali.

Útulok zverejnil jeho fotografie na sociálnych sieťach v snahe nájsť mu nový domov. Okamžite sa ozvalo niekoľko záujemcov a Toby si našiel nový domov! Za krátky čas si zvykol a začal žiť s ďalšími dvoma mačkami. „Nechápem, prečo ho druhá rodina nechcela. Je taký milý, starostlivý a milujúci,“ povedala jeho nová majiteľka. „Rád relaxuje a leží pod našimi vankúšmi,“ dodala.

O krutom osude , ktorý mu Tobyho stará rodina vybrala, nová majiteľka dodáva, že bola šokovaná. Dnes je však v bezpečí a šťastný!

Prečítajte si tiež:

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.