Keď uvidíte, na čo sa toto smutné šteniatko pozerá, oči sa vám doslova zalejú slzami…

Nie každý môže mať psa, keďže mu treba venovať veľa času a zároveň ich domáci miláčik môže stáť veľa peňazí. Pes je však najlepšia investícia, akú môžeme urobiť!

Psík nám každý deň spraví dobrú náladu a prechádzkami sa nám zlepší aj zdravie!

Aj príbeh Dokiho a jeho majiteľa Leonarda dokazuje, aké výnimočné a lojálne sú tieto zvieratá. Leonardo bol 23-ročný chlapec, ktorý bol so svojím psíkom ten najlepší kamarát, akého si viete predstaviť.

V jeden osudný a tragický deň však Leonarda zrazilo auto a mladík na mieste zomrel.

Vodič z miesta nehody ušiel, pes Doki bdel nad  telom svojho majiteľa a niekoľko hodín plakal. V žiadnom prípade nechcel opustiť svojho najlepšieho priateľa. A presne vedel, čo sa stalo.

Aj keď bol Leonardo v rakve, Doki sa od neho odmietal pohnúť.  Z času na čas na rakvu pozeral, akoby dúfal, že jeho pán čoskoro vstane a pôjde s ním na prechádzku.

Našťastie si blízka rodina Leonarda Dokiho adoptovala a dnes sa mu darí dobre. Na svojho priateľa však určite nikdy nezabudne.

Táto fotografia však bude navždy dokazovať len jedno. Jeho smutný pohľad hovorí za všetko! Stratil niekoho, koho skutočne miloval. Dokazuje nám, že psy majú silné a skutočné emócie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.