FOTO: Ľudia využívajú svoj voľný čas na háčkovanie drobných gaučov pre svoje mačky!

Zatiaľ čo väčšina ľudí sa počas karantény obracia na Netflix a Disney +, niektorí ľudia využívajú svoj čas na koníčky alebo na skúšanie nových remeselných projektov.

Ukázalo sa, že dokážete urobiť dosť veľa s priadzou a množstvom fantázie! Ak máte radi háčkovanie alebo mačky (alebo oboje!), Môže to byť len zoznam inšpirácie pre vás!

Komunity, ako napríklad Reddit, milujú zdieľanie svojich remesiel, ako aj nápadov a vzorov, ktoré používajú. Niektoré veci vyzdvihuje viac ľudí a tak sa stávajú trendom. Háčkovaný gauč je momentálne najlepším háčkovacím trendom!

Fotografie rozkošných mini háčkovaných pohoviek si v posledných mesiacoch získali veľkú pozornosť, no myšlienka už existuje dlhšiu dobu. Jeden gauč sa na zozname datuje už od roku 2009!

A ak ste na háčkovanie alebo jednoducho hľadáte niečo nové, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi obrázkami

 

# 1

# 2

# 3

# 4

# 5

# 6

# 7

# 8

# 9

# 10

# 11

# 12

# 13

# 14

# 15

# 16

 

Inšpirovali sme Vás ku podobnej činnosti? Venujete sa háčkovaniu a vytvorili ste tiež niečo kreatívne? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.boredpanda.com