Dojemný okamih: Opustený klokan objíma plyšového macka

Nič neodhaľuje lásku a láskavosť lepšie ako objatie. A nielen ľudia potrebujú vrúcne objatie, ale aj zvieratá, najmä tie osirelé. A tento detský klokan joey nie je výnimkou.

Joey je osirelý klokan v záchrannom centre v oblasti Severných riek v Novom Južnom Walese v Austrálii. Dojímavá fotografia roztomilého malého klokana, ktorý našiel lásku v plyšovom medveďovi, nedávno uchvátila internet.

Rozkošnú fotografiu pôvodne zdieľal on-line, Tim Beshara, poradca senátora Zelených za Tasmániu Petra Whish-Wilsona. V príspevku vysvetlil, že jeho mama Gillian Abbott sa stará o malého, už odkedy mal len pár mesiacov.

„Možno vypadol z vaku svojej matky,“ povedal muž. „Mal pár mesiacov, keď ho odovzdali divokej spoločnosti WIRES do starostlivosti mojej matky. Tá ho ošetrila a priviedla naspäť ku veselému životu. Teraz poskakuje po lese a vracia sa na občasné kŕmenie alebo maznanie. “

Timova mama mala v úmysle ponúknuť osirelým zvieratám, o ktoré sa starajú, trošku viac pohodlia, takže okolo dvora rozvešala plyšové medvedíky. Ukázalo sa, že to bol mimoriadne dobrý nápad. „Zdá sa, že na hračky reagujú veľmi podobne ako batoľa,“ uviedol Tim Beshara. „Považujú to za spoločníka.“

Klokany sú veľmi emotívne zvieratá, najmä pokiaľ ide o tých,  o ktorých sa starajú ošetrovatelia.

Zachránený klokan jednoducho nemôže prestať objímať ľudí, ktorí zachránili jeho život! Sledujte nižšie vo videu:

Nothing more beautiful than loving cuddles from Queen AbiFor licensing or usage please contact licensing@viralhog.com

Uverejnil používateľ The Kangaroo Sanctuary Alice Springs Sobota 1. októbra 2016

Zdroj: homesluxury.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *