Dobrovoľníci videli na trhu so psím mäsom túto ukradnutú sučku: Zachránili ju a dokonca aj ďalších 20 psíkov!

Ukradnutá sučka zlatého retrívera bola videná na čínskom trhu známym pre obchod so psím mäsom. Našťastie skupina milovníkov zvierat zasiahla a kúpila ju spolu s ďalšími 20 psami, aby im pomohla uniknúť pred istou smrťou.

Nebohý pes vyzeral, že si úplne uvedomuje, čo sa práve stalo a začal po svojej tvári roniť slzy.

Zdá sa, že známy trh predáva reštauráciám jeden kilogram psieho mäsa v prepočte za 6 eur. Skupina, ktorá sa skladala z dobrovoľníkov a milovníkov zvierat, sa dostala do priameho strediska trhu a rozhodla sa tak kúpiť všetky psy, ktoré mal predajca uväznené v klietkach na svojom kamióne.

Každý z nich prispel zo svojho vlastného vrecka, aby boli psy zachránení.

Potom skupina odviedla psy na lekársku prehliadku k veterinárovi. Zábery dojatej sučky zlatého retrievera boli zhotovené priamo v nemocnici po jej vyšetrení. Väčšina z prítomných sa domnievala, že sučka roní slzy úľavy a vďačnosti, avšak veterinár vyhlásil, že môže tiež ísť o dôsledok očnej kontroly, ktorou sučka prešla.

Či tak alebo tak, myslíme si, že láskavosť a statočnosť dobrovoľníckej skupiny boli úžasným počinom, ktorým by sa mal každý nechať inšpirovať.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.