Zlomené srdce tohto psíka: Majitelia ho zradili a „vyhodili“ na prah útulku

Donedávna mal čiernobiely pes Hunter s krásnym výrazom – svojho majiteľa a bývanie… Myslel si, že tomu tak bude navždy. Avšak majitelia domáceho maznáčika sa rozhodli, že ho už nepotrebujú, a priviedli ho do útulku pre zvieratá bez domova.

Šesťročný maznáčik bol opustený svojim majiteľom…

Uvedomil si, že už ho nepotrebujú …

Keď bol pes na prahu útulku, majitelia ho tam chladne nechali a povedali, že sa o neho už nechcú starať. Nie, Hunter nebol chorý ani agresívny – majitelia jednoducho priviezli svojho psíka a vysvetlili, že k ním pes „neladí“.  Hunter ako keby všetkému rozumel a upadol do úzkosti!

Prvým človekom, s ktorým sa pes v útulku stretol, bola dobrovoľníčka menom Randy Bertolette. Bola to tá, komu sa snažil maznáčik so zlomeným srdcom veriť.  Hunter si samozrejme uvedomil, že aj keď prežil zradu, mohol stále veriť iným ľuďom. To je dôvod, prečo sa pes priblížil k Randy, nechal sa pohladkať a pochovať sa v jej ramene, ako by plakal.

Dievča zaznamenalo dojemný moment vo videu, ktoré sa rozhodla zverejniť na sociálnych sieťach.

Podľa Randy po stretnutí so psom plakala celú noc vo svojej vlastnej posteli a premýšľala o tom, ako zle a osamelo sa musel psík cítiť.

Potom sa stal zázrak: video sa stalo populárnym na internete a mnoho ľudí sa zaujímalo o jeho osud. 

Na Huntera sa usmialo šťastie a našiel svoju novú, milujúcu rodinu!

Ľudia si často berú zvieratá, bez toho aby si uvedomili, že sa nejedná o hračku, ale o člena rodiny.

Majitelia si neuvedomujú, že oddaný maznáčik je horko rozrušený stratou domu, v ktorom žil len nedávno, a skutočnosťou, že bol opustený! Zradili ho, a nie je mu známe prečo!

Zdroj: mur.tv

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.