Zlomené srdce psíka: majitelia ho zradili a „vyhodili“ na prah útulku: Neskutočné!

Donedávna mal čiernobiely pes Hunter s krásnym výrazom – svojho majiteľa a bývanie…

Myslel si, že tomu tak bude navždy. Avšak majitelia domáceho maznáčika sa rozhodli, že ho už nepotrebujú, a priviedli ho do útulku pre zvieratá bez domova.

Šesťročný maznáčik bol opustený svojim majiteľom…

Uvedomil si, že už ho nepotrebujú …

Keď bol pes na prahu útulku, majitelia ho tam chladne nechali a povedali, že sa o neho už nechcú starať. Nie, Hunter nebol chorý ani agresívny – majitelia jednoducho priviezli svojho psíka a vysvetlili, že k ním pes „neladí“.

Hunter ako keby všetkému rozumel a upadol do úzkosti!

Prvým človekom, s ktorým sa pes v útulku stretol, bola dobrovoľníčka menom Randy Bertolette. Bola to tá, komu sa snažil maznáčik so zlomeným srdcom veriť.

Hunter si samozrejme uvedomil, že aj keď prežil zradu, mohol stále veriť iným ľuďom. To je dôvod, prečo sa pes priblížil k Randy, nechal sa pohladkať a pochovať sa v jej ramene, ako by plakal.
Dievča zaznamenalo dojemný moment vo videu, ktoré sa rozhodla zverejniť na sociálnych sieťach. Podľa Randy po stretnutí so psom plakala celú noc vo svojej vlastnej posteli a premýšľala o tom, ako zle a osamelo sa musel psík cítiť.

Hunter has a forever family! We posted a video so you all can meet them! https://www.facebook.com/78299858970/posts/10156450752778971/UPDATE: Thank you so much to everyone for sharing Hunter's story. At this time, we have a few wonderful applications in for him. As you can imagine, it has been an overwhelming few days for this sweet boy. We are working on scheduling meet and greets to find the best fit for him. We'll give another update over the next few days.One of our volunteers shared this heartbreaking video of Hunter today. He could use some help finding a new family!“Ever wonder what a broken heart looks like? Well there you have it. 💔👆🏼Hunter was surrendered to the shelter yesterday because…ready for it? He didn’t get along with their new puppy. Just when I think the human race couldn’t disappoint me anymore. I found him in the corner of his kennel, too afraid to move. Sometimes I have to stop walking dogs, and sit on the cold floor (the same cold floor these pups sit on) to give them some comfort that’s it’s not as scary as they think. If you’re interested in adopting sweet Hunter, then head to the @houstonhumane and be this guy’s hero. #adoptdontshop #adopthunter #houstonhumanesociety”

Uverejnil používateľ Houston Humane Society Piatok 3. augusta 2018

Potom sa stal zázrak: video sa stalo populárnym na internete a mnoho ľudí sa zaujímalo o jeho osud. 
Na Huntera sa usmialo šťastie a našiel svoju novú, milujúcu rodinu!

Ľudia si často berú zvieratá, bez toho aby si uvedomili, že sa nejedná o hračku, ale o člena rodiny.

Majitelia si neuvedomujú, že oddaný maznáčik je horko rozrušený stratou domu, v ktorom žil len nedávno, a skutočnosťou, že bol opustený! Zradili ho, a nie je mu známe prečo!

Zdroj: mur.tv

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň