Žene sa stratil jej milovaný psík: Po dlhých 2. rokoch hľadania ho našla a toto je ich dojemné stretnutie!

Každý majiteľ, ktorému sa niekedy stratil pes, pozná ten strašný pocit. Všade ho hľadáte a dúfate, že ho nájdete.

Väčšine z nás sa to podarí, ale nájdu sa aj iní, ktorí svojho psa už nikdy nevideli a po nejakej dobe stratili nádej.

Aisha Nieves z okresu Schuylkill v Pensylvánii milovala svojho psa menom Kovu, ktorý bol krížencom pitbulla a rotvajlera. Bol ako jej dieťa, všade s ňou chodil a dokonca spal v jej posteli. Išlo o jej najlepšieho priateľa, bez ktorého si nedokázala predstaviť život. V roku 2019 však do jej domu v Allentowne narazilo auto a jej psík zmizol.

„Zistila som, že je preč, keď som sa neskôr v ten deň vrátila domov a nebol tam, aby za mnou bežal a dal mi pusu ako obvykle,“ povedala. „Prehľadala som celý dom a nemohla som ho nájsť, potom som sa asi týždeň obzerala po Allentowne a stále som ho nemohla nájsť.“ O niekoľko týždňov neskôr dostala hroznú správu. Našla ho organizácia Lehigh County Humane Society, ale psa už adoptovala iná rodina.

O dva roky neskôr ju čakalo prekvapenie.

Aisha náhodne prechádzala stránku adopcie Humane Society, keď si všimla známu tvár. Pes bol uvedený s menom „Ash“, ale zaručene ho spoznala. „Mal jazvu priamo nad pravým okom. Už to nie je také nápadné, ale na obrázku, ktorý mali, to bolo vidieť.“ Nemohla tomu uveriť a okamžite kontaktovala organizáciu.

Pretože sa so svojim psíkom nevidela celé dva roky a premýšľala, ako bude pes reagovať.

Akonáhle ju uvidel, bol nadšený a bežal svoju prvú majiteľku okamžite privítať. Bolo jasné, že si ju pamätá a stále ju veľmi miluje.

Teraz má Aisha svojho milovaného psa znova doma a dobiehajú stratený čas.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.