Žena zachránila tohto vtáčika a jej sučka sa s ním spriatelila tak, že ho dokonca aj naučila aj štekať: Teraz sa spoločne starajú o jej šteniatka!

Nečakané zvieracie priateľstvo prežíva Juliette Wells a jej sučka Peggy. Spoločne našli v minulom roku opusteného a zraneného vtáčika. Juliette netušila, že týmto krokom dala svojej milovanej sučke toho najlepšieho kamaráta, ktorá ho dokonca naučila štekať. 

Opusteného vtáčika našla žena minulý rok v septembri.

Snažila sa ho vrátiť jeho rodičom, ktorí boli na strome, ale tí o svoje mláďa, ktoré zrejme vypadlo z hniezda už nejavili záujem.

Žena vzala vtáka domov a rozhodla sa, že sa ho pokúsi zachrániť. Keď sa po niekoľkých dňoch pozviechal a zotavil, pokúsila sa ho vypustiť naspäť do prírody, ale vták svoju novú rodinu odmietal opustiť.

Rodina mu začala hovoriť Molly a tá prijala aj niektoré psie návyky. Napríklad sa naučila štekať.

„Mysleli sme si, že šteká Peggy, keď sme sa na ňu ale pozreli, tvrdo spala. Potom sme si všimli, že je to Molly. Nemohla som tomu uveriť, „zverila sa Juliette. Tá dodala, že prekvapená bola aj samotná Peggy. „Časom si ale zvykla a už jej to príde normálne.

Majú svoj vlastný jazyk, ktorým sa dorozumievajú. Je to tak zábavné sledovať. Nikdy som nič podobné nevidela. Zvieratá sú úžasné, „hovorí. Rodinu pred časom zastihla krásna správa, pretože Peggy sa narodili šteniatka.

Juliette mala strach, ako táto udalosť ovplyvní vzťah psa a vtáka. Obavy ale boli zbytočné. „Molly na šteňatá dohliada, je to jednoducho nádherné,“ zverila sa. „Molly má voľnosť, a keby sa rozhodla, môže kedykoľvek vyletieť von.

Je to divoký vták, má svoje vlastné potreby. Bolo by krásne, keby si niekoho našla a mala tiež mláďatá. Naša rodina by sa ešte viac rozrástla, „smeje sa žena.

Sledujte video:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.