Žena zachránila osirelé srnča a jej pes sa stal pestúnkou a zároveň najlepším priateľom: Nádhera!

Všetci vieme, že nemecký ovčiak je oddaný, rozhodný, strážny pes, ktorý je pripravený obetovať sa majiteľovi.

Na prvý pohľad je Sarge rovnaký, ale kvôli zvyku svojej majiteľky zachraňovať zvieratá sa stal veľmi láskavým a citlivým psom.

Postará sa vždy o tých, ktorí to potrebujú.

O ňom vám dnes povieme…

Cheryl a jej pes Sarge žijú na malej „farme“ v Ohiu, kde chovajú zvieratá, ale nie pre jedlo.

Žena si spomína, že ako malé dievčatko často prinášala zranené zvieratá domov. Dnes má už má dvoch synov a aj im tiež dokázala vštepiť lásku k prírode.

„Priviezli sme Sarge domov pred deviatimi rokmi. Je to jediný čistokrvný pes, ktorého sme mali. Zvyšok sú miešané plemená alebo „kríženci“, ktoré ja osobne považujem za najlepšie psy! „, Hovorí Cheryl.

Väčšina z nich bola opustená, alebo nám ich niekto dal, pretože sa už o ne nemohli postarať. Všetci sú úžasní a všetci spolu tvoria jeden tím. „.

Ovčiak nebol vždy tak láskavý a citlivý….

„Sarge bol neposlušným šteňaťom a rád obhrýzal prsty na nohách, ničil topánky vo veľkom a naháňal deti okolo domu a hral sa na „policajného psa.“.
Ale jeho povaha sa dramaticky zmenila pred šiestimi rokmi, keď žena priniesla domov zranené srnča. Stal sa skutočným strážcom a pestúnkou zraneného zvieratka.

Mimochodom, srnča a pes nie sú jediné zvieratá na Stephenovej farme.

„Pokiaľ ide o ostatné zvieratá, máme  kohúta menom Big Roo, ktorý, stráži náš dom a kurčatá. Máme tiež kone a poníka, Gibb a Corn Pony. Nedávno sme si kúpili a priviezli domov vzácnu malú čiernu ovcu a kozľa Hildu. „.

Pravé priateľstvo.

Perfektná pestúnka, len sa na nich pozrite 🙂
Pravé priateľstvo.

Nádherné!

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň..

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: llaykni.com