Žena si z útulku priniesla tieto mačiatka: Takouto milou reakciou na ne zareagoval jej psík a mačiatka si mysleli, že je ich mamičkou

Neskoro v noci priniesla žena do útulku v Michigane dvojtýždňové mačiatka. Žena mala alergiu na srsť a nemohla sa o ne starať.

Zamestnanci útulku boli touto udalosťou nešťastní, pretože nemali voľný priestor v útulku a mačiatka vyžadovali veľkú pozornosť.

Na záchranu prišla spolupracovníčka menom Maria a vyjadrila želanie dať im domov.

Vzala všetky štyri mačiatka domov, kde na nich čakal pes menom Layla.

Stretnutie zvierat bolo veľmi emotívne. To nie je prekvapujúce, pretože pes zbožňoval mačiatka, staral sa o mnoho osirelých zvierat a zakaždým, keď jej majiteľka priniesla nových obyvateľov domu, bola rada, že ich vidí. Keď sa mačiatka stretli s Laylou, automaticky k nej išli a mysleli si, že je ich mama.

Štyria bratia-mačky, pomenovaní Audi, Tesla, Ferrari a Bentley, vypili fľašu mlieka ako skutoční šampióni. Maria mačiatka umyla a všetky zaspali sladkým spánkom.

Layla ich pozorne sleduje, po každom kŕmení ich dôkladne olizuje o hlavy až po päty. Vždy je s mačiatkami a je naozaj veľmi starostlivá a pozorná.

Zdroj: mypets.sm.news, Worldofaphorism.ru

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.