Zdalo sa, že doslova celý svet je proti nej: Sučke ochrnuli nohy, pretože jej ublížili ľudia a psy…

Príbeh tohto psíka je dôkazom toho, že zázraky sa dejú! Cleo je jednou z tých sučiek, ktorých život nebol ľahký. Keďže ju zrazilo auto, mala ochrnuté zadné labky, takže vyzerala trochu zvláštne.

Cleo, ktorá nedokázala dobre utiecť a brániť sa, bola mnohokrát napadnutá a týraná inými psami. Bola aj zbitá, ľudskou rukou. Nešťastnému zvieraťu nikto nevenoval pozornosť, len sa zdalo, že život si pre ňu nič pekné nenachystal.

Sučka väčšinu svojho života prežila v Egypte. Práve tam ju zrazilo auto a prežila si tam peklo ako žijúci pes na ulici a bez domova.

Našťastie jej osud zmenil jeden muž…

Turista zo Spojených štátov urobil všetko, čo mohol, aby priviedol Clea so sebou domov. Podarilo sa mu to! Sučka priletela spolu s novým záchrancom do Chicaga, ale potom sa objavili nové problémy…

Ukázalo sa, že nový majiteľ Cleo bude musieť ísť na operáciu do nemocnice.
Nemal sa o ňu kto z rodiny postarať a tak ju odovzdal organizácii, ktorá pomáha zatúlaným zvieratám.

Ako môžete vidieť na fotografiách, predchádzajúci majiteľ a organizácia poskytli sučke invalidný vozík. O sučku sa neustále starajú profesionáli a všetci dúfajú, že čoskoro nájde milujúci domov.

A hoci sa príbeh ešte neskončil, myslíme si, že už teraz sa má oveľa lepšie! Už nežije na ulici, nikto ju neohrozuje a všetci dúfajú, že v budúcnosti bude žiť s novou a milujúcou rodinou.

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.