Zašpinený, unavený psík naskočil do auta k cudzincom, kde ho zmohla únava

Tento príbeh sa stal Rodrigymu Coelho a jeho manželke. Raz pár išiel do lekárne pre lieky. Vtedy by si nedokázali predstaviť, že sa vráti domov nielen s liekmi.

Keď Rodrigo kúpil potrebné lieky a vrátil sa na parkovisko s plnými rukami, jeho žena otvorila dvere auta, aby mu pomohla.

V tejto chvíli prišiel k páru zatúlaný pes, ktorý sa na prekvapenie páru správal celkom pokojne a sebaisto.

V okamihu, keď Rodrigova žena otvorila dvere, pes využil príležitosť, skočil do auta, usadil sa tam a okamžite zaspal. Chudák zrejme nemal miesto k odpočinku a rozhodol sa spať v aute ľudí, ktorí sa k nemu správali dobre.

Objavenie sa zvieraťa dojalo manželov a neopustili ho. Rodrigo a jeho manželka ho ani neprebudili, pretože bolo jasné, že chudák bol unavený a vyčerpaný.

Keď sa pár vrátil so psom domov, okamžite vyliezol na pohovku a znova zaspal. V tejto chvíli ostatní maznáčikovia Rodriga zvedavo čuchali a vítali nového člena rodiny.

Keď sa hosť prebudil, zvieratá sa navzájom spoznali, sprevádzali komunikáciu štekaním. Našťastie zoznámenie psov skončilo bez bojov.

Muž natáčal proces adaptácie psa v novom domove a zverejnil video na sociálnych sieťach.

Video sa rýchlo dostalo medzi používateľov ktorí uviedli, že už psa videli v iných častiach mesta.

Čoskoro bolo jasné, že zviera má majiteľov, ktorí žijú trinásť kilometrov od Rodrigova domu. Pes menom Thor sa im pred časom stratil a rodina bola z toho smutná….

Rodrigo týchto ľudí našiel a urobil ich šťastnými. Vďaka nemu sa Thor vrátil do svojej milovanej rodiny.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj: mimimetr.me