Vysnívaná práca pre každého, komu záleží na radosti zvierat: tu platia za objatia nešťastných šteniatok po celý deň

Mnoho ľudí nezištne zachraňuje zvieratá, stará sa o ne a dáva im lásku. Sú motivovaní k tomu ušľachtilým srdcom, plným láskavosti k našim miláčikom.

Ale čo keby im za to platili trochou peňazí? Potom by to bola perfektná práca.

A aj keď sa to zdá nereálne, taká práca existuje.

Ukázalo sa, že humánna spoločnosť Tampa Bay na Floride mala nejaké problémy s počtom dobrovoľníkov, ktorí sa museli starať o šteňatá, takže  majiteľ – milovník  zvierat – hľadá ľudí, ktorí to urobia za malý poplatok.

Ak sa chcete nechať najať, stačí milovať zvieratá a vždy byť pripravený ich objať, zvlášť keď sa boja, alebo sú zmätení,alebo sa zotavujú z operácie.

Hoci je v útulku zamestnaných veľa dobrovoľníkov, po prázdninách sa do svojich stolov vracajú väčšinou školáci a študenti.

Preto je počet dobrovoľníkov výrazne znížený, vďaka čomu šteňatá strácajú úroveň pozornosti, na ktorú sú zvyknutí. A to okamžite ovplyvňuje ich zdravie a náladu.

Navyše neustály kontakt s ľuďmi, ktorí ich hladia a rozmaznávajú, im pomáha nájsť nový domov rýchlejšie, pretože pri stretnutí s novými rodinami sú slobodní, otvorení a láskaví.

To je bezpochyby tá najlepšia práca na svete! Chceli by ste pracovať so zvieratami?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: lifter.com.ua