Vyhodili ju na smetisko, kde ju čakala istá smrť: Našťastie však sučku zachránili a dnes žije šťastný psí život!

Dobrí ľudia zachránili 3 mesačné šteniatko, ktoré delila iba veľmi tenká hranica od života a smrti. Bola letargická a slabá. Jej srsť bola úplne pokrytá blchami. Ľudia z rumunskej organizácie Howl Of A Dog boli svedkami veľmi smutnej scény.

Sučku vo veku necelých troch mesiacov, niekto vyhodil na skládku odpadov hlboko v lese. Nebola schopná pohybu.
Uprostred lesa a bez prístupu k jedlu ju čakalo jediné – smrť. Našťastie si ju včas všimol okoloidúci muž, ktorý okamžite zavolal organizáciu na záchranu zvierat.

Sučku opatrne odviezli k veterinárovi, kde sa o ňu postarali. Dali jej meno Zoey. Napriek tomu, že bola na pokraji smrti, ukázala, aká je naozaj plná energie.

„Zoey je neustálym zdrojom energie pre každého, kto jej prejavuje svoju lásku,“ uviedol útulok. Jej príbeh sa rýchlo rozšíril po internete a dobrí ľudia si šteniatko adoptovali. Dnes má svoj nový domov a darí sa jej výborne!

Ak vám toto video zdvihlo náladu, nezabudnite ho zdieľať!

Ak sa Vám náš článok páčil, dajte nám LIKE na našej Facebook stránke alebo nás potešte zdieľaním! Ďakujeme!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.