Vodič zrazil sučku a odišiel: Jediný, kto stál verne pri jej boku bol tento psík, ktorý sa jej snažil pomôcť!

Túlavá sučka sa pokúšala prejsť cez cestu, keď ju zrazilo auto. Bez pomoci by bola všetka nádej stratená, ale potom sa objaví nečakaný hrdina.

Nemeckého ovčiaka zrazilo auto, no vodič sa o úbohé zviera nestaral, pretože ani nezastavil.

Našťastie mala ešte dosť síl, aby sa odtiahla na kraj cesty mimo premávky a následne skolabovala. Autá stále prechádzali okolo, no nikto nezastavil.

Jej štvornohý priateľ jej okamžite priskočil na pomoc!

Snažil sa varovať okoloidúcich, stál pri zranenom chlpáčovi a chránil ho v nádeji, že sa uzdraví. Videl, že je zranený, no uvedomoval si aj niečo iné. Akoby vedel, že musí upútať pozornosť, aby niekto pomohol jej priateľke.

Keď ich zbadali náhodní okoloidúci, tí privolali organizáciu na záchranu zvierat, ktorá rýchlo dorazila na miesto. Zranený pes ťažko dýchal, ale dobrovoľníci boli odhodlaní zachrániť mu život!

Veterinári jeho stav stabilizovali, no potom si všimli niečo iné. Sučka nemeckého ovčiaka bola tehotná s najmenej 10 mláďatami! Našťastie na liečbu reagovala dobre, všetko vyzeralo skvele a dali jej meno Marley. Dokonca aj psík, ktorý stál pred pri jej boku dostal menom Murphy.

Marley ešte nemohla naplno chodiť, no na príchod svojich mláďat bola pripravená. Všetkých 10 šteniatok bolo zdravých a táto šťastná rodinka teraz pozostávala zo šiestich ďalších chlapcov a štyroch dievčat.

Príbeh Marleyho a Murphyho na mnohých zapôsobil a títo dvaja psíkovia majú dnes svoj večný domov!

Zvieratá sú výnimočné a plné lásky! Zdieľajte, ak súhlasíte.