Vlci zachránili ženu počas pôrodu. Vďaka nim dieťa prežilo. „Vlkov som sa vždy strašne bála,ale teraz ich milujem. Určite sa za nimi raz vrátim a poďakujem im

Tehotná američanka Mary Kranik, ktorá uviazla v snehovej pasci na Aljaške, zažila dobrodružstvo ako z filmu. Porodila dieťa v divokej prírode a spoločnosť jej pri tom robila svorka vlkov.

Vlci zachránili rodiacu ženu. Vďaka nim dieťa prežilo. „Vlkov som sa vždy strašne bála, teraz ich milujem. Určite sa za nimi raz vrátim a poďakujem im“

Zvieratá sa postarali o matku a dieťa, pretože intuitívne vycítili, že im hrozí smrť.

„Vlci ma zrejme považovali za členku svorky“ hovorí 25-ročná sekretárka z TALKEETNA v Aljaške.

Mary Kranik bola v ôsmom mesiaci tehotenstva. Keď sa jedného dňa vracala domov, začala hrozná snehová búrka. Auto zišlo z diaľnice a uviazlo v snehovom zákope.Mary vystúpila z auta a dúfala, že nájde pomoc. Snehová búrka však nadobúdala na intenzite, a tak sa zúfalá žena rozhodla ísť pešo do najbližšieho mesta.

Prešla sotva 80 metrov keď začala mať kontrakcie. Žena upadla do bezvedomia.

„Po niekoľkých minútach som nadobudla vedomie“ spomína Mary.

„Hlavou som ležala na chrbte obrovského vlka, pravdepodobne vodcu svorky. Obklopovalo ma asi ďalších 9 vlkov. Chránili ma pred silnou snehovou búrkou Ani som nestihla dostať strach, pretože do dvadsiatich minút som porodila“ hrdo priznala.

Vlci ju považovali za členku svorky.

Po narodení začali vlci oblizovať novorodeniatko a všetci vlci sa pritisli k Mary, aby ju zohriali. Žena sa snažila vziať dieťa do náručia, ale bola na to moc slabá. Ledva ho nakojila….

„Vlci bolí celý čas so mnou a vytvárali ochranné steny proti snehovej búrke. Bola som členkou ich svorky a potrebovala som pomoc. Vodca svorky zlízol sneh a slzy z mojej tváre“ uviedla Mary.

Šťastný koniec.

Jej priatelia našli opustené auto a okamžite začali Mary hľadať.

Keď si všimli vlkov, obávali sa najhoršieho. Začali strieľať, aby ich odohnali. Tí odišli na bezpečnú vzdialenosť,ale z diaľky pozorovali, ako priatelia prenášajú matku s dieťaťom do auta.

Spoločne so svojim malým Billom sa na to miesto raz vrátim. Som si istá, že za nami PRÍDU.“.

Keby nebolo svedkov, ktorí našli Mary obklopenú vlkmi, len ťažko by tomuto príbehu niekto uveril. Lesníci a poľovníci tento incident nechceli komentovať.

Nikdy o ničom podobnom nepočuli a myslia, že žena mala len halucinácie…

Neodporúčajú žene sa znovu stretávať so šelmami…

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

zdroj: boredpanda