V kanalizácií uviazla táto veverička: Okoloidúci ľudia ju zachrániť nechceli, až na tohto muža!

Príbeh nás zavedie do Nemecka, kde veverička uviazla v kryte kanalizácie. Keďže jej niektorí nechceli pomôcť, bola odsúdená na smrť, no potom sa objavil hrdina.

Veverička uviazla v kryte kanalizácie kvôli obezite.

Ľudia jej však nechceli pomôcť, povedali, že veverička musí sa svoje „chyby“ zaplatiť. To boli slová, ktoré počul muž od okoloidúcich ľudí. Ten sa však rozhodol jednať!

Nezaujímali ho nejaké „lekcie života“ a „osud prírody“, chcel len zachrániť úbohú veveričku.

Najprv počkal, kým ľudia odídu a potom začal veveričku mazať rastlinným olejom. Dúfal, že by mohla prekĺznuť cez dieru, ale nepomohlo to. Potom požiadal iného okoloidúceho, aby mu pomohol zdvihnúť ťažké veko, a veveričku potom stiahol zdola. Našťastie sa ju podarilo včas zachrániť!

No nie je roztomilá?

Zabalil ju do uteráka a odviezol do záchranného centra pre voľne žijúce zvieratá, kde jej dali meno Olivia a poskytli jej dočasné útočisko počas zotavovania. Podeľte sa o príbeh tohto hrdinu, ktorý konal v rozpore s názormi ostatných! Urobili by ste to isté?

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.