Toto vystrašené šteňa nezažilo vo svojom živote dobro od ľudí : 6 mesiacov trvalo, kým si nová majiteľka získala jej srdce a dôveru

Tatiana Devyataeva zo Samary nikdy nebola ľahostajná k psom a mačkám. Jedného dňa musela zachrániť celú rodinu šteniatok bez domova, ktorá stratila svoju matku.

Spočiatku museli byť domáce zvieratá „pod zámkom“ ale dievča rýchlo našla spoločný jazyk s každým z nich.

S každým okrem omrvinky prezývanej  Taya . Bol to pes, ktorý sa obával dokonca aj svojho vlastného tieňa.

Nikto z nás netuší, čo sa psíkovi muselo stať, že sa tak bojí, ale dievča sa rozhodla všetko zmeniť…trvalo jej to 6 mesiacov.

Šteňa , ktoré nikdy predtým nevidelo dobro od človeka, sa v panike chúlila pod stolom. Nevydávala žiadny zvuk.

Tanya chápala, že nešťastný pes potrebuje čas, aby si zvykol na nové prostredie.

Taiono  srdce sa objavilo veľmi pomaly. Tatiana chcela nájsť trpezlivých ľudí , ktorý by ju adoptovali a urobili ju šťastnou.

Čoskoro sa našla majiteľka pre šteňa, babička menom Valentina. Býva vo svojom vlastnom dome so šteniatkom a niekoľkými mačkami. Taechkuv príbeh sa dotkol starej ženy natoľko, že sa rozhodla získať dôveru psa.

Trpezlivosť, láska a starostlivosť odviedli svoju prácu – vydesené šteňa sa postupne začalo otvárať svojej majiteľke. Vyrástla a nakoniec sa prestala ľudí báť.

Dobrej babičke sa podarilo urobiť psa šťastným.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj:   mimimetr.me