Toto sú fotky, ktoré dojímajú do hĺbky duše: ako sa psy zmenili pred a po adopcií

Niekedy je veľmi ťažké nájsť skutočného priateľa. A nie vždy to musí byť človek. Aj v minulosti bol pes vždy skutočným priateľom človeka.

Keď berieme zvieratá z útulku je to veľký čin, ktorý si zaslúži rešpekt! Je nemožné zabudnúť na prvé stretnutie, emócie domáceho maznáčika sú proste na nezaplatenie! Za týždeň sa pes mení na nepoznanie.

Urobili sme pre vás výber fotografií zvierat pred a po útulku.

V siedmom nebi! Len sa pozrite na chudáka, keď sa dostal do milujúcej rodiny. Je nemožné sa na neho pozerať bez sĺz. Láska a starostlivosť ho premenili a stal sa najšťastnejším psom na svete.

Len mesiac náklonnosti, lásky a dobrého zaobchádzania to je transformácia! Jeho majitelia si zaslúžia rešpekt

Nie je možné si predstaviť, čím tento pes prešiel, až do okamihu, keď sa dostal do rúk milujúcich majiteľov. Ale pri pohľade na pred a po je ťažké udržať slzy.

Keď je psík milovaný, bude hory kvôli pánovi prenášať! Teraz je tento pes skutočným priateľom a ochrancom. Nikdy nezradí

Je bolestivé vidieť, aký žalostný bol stav tohto zvieraťa. Takto sa pes zmenil!.

Oči nikdy neklamú! Tento chlapec je vo svojej novej rodine tak šťastný, že to z neho žiari 🙂

Chudák bol nájdený na ulici, kde stratil zrak, keď bol veľmi malý. Starostliví majitelia ho vzali, nakŕmili, dali mu lásku a pocit, že už nikdy nebude sám.

Nie je nič krajšie ako ľudia, ktorí sú k zvieratám milosrdní. Koniec koncov, sú to naši menší bratia a musíme ich obklopovať starostlivosťou a láskou, aby sa cítili bezpečne.

Tento drobček videl na svojej ceste veľa zlých vecí, až nakoniec našiel šťastie s novými majiteľmi. Láska robí zázraky.

Pre zviera je jeho najhorším trestom sedieť zamknuté a necítiť sa potrebné. Poďme si všetci nekupovať šteňatá, ale vziať ich z útulku. Potom bude svet láskavejší a lepší.

Ďakujeme za ich záchranu!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: kaifovo.info