Títo dobrovoľníci z útulku na Vianoce nezabudli ani na psíkov: Dali im hračky, a každý si mohol vybrať tú svoju!

Vianoce – obdobie roka, keď sa všetci ľudia snažia byť dobrí a láskaví, dávať na prvé miesto druhých, venovať osobitnú pozornosť svojej rodine a priateľom, oslavovať lásku, radosť a pokoj.

Vianoce sú koniec koncov o rozdávaní a zdieľaní. Chceme poďakovať ostatným za spoločne strávený čas v tomto roku. Aj keď sa snažíme byť dobrí pre svojich príbuzných a priateľov, nemali by sme zabúdať na tých, ktorí skutočne potrebujú našu pozornosť.

Preto sa pracovníci centra Dogs Trust Ireland v Dubline postarali o to, aby sa nezabudlo na psíky bez domova.

Zamestnanci spolu s partiou priaznivcov venovali množstvo darčekov. Obdarili tých, ktorí boli kedysi opustení.

Skutočne zvláštne je, že namiesto toho, aby si personál vybral hračku pre každého psa, nechali psy, aby si vybrali svoj vlastný vianočný darček. Dogs Trust Ireland dokonca dokumentovala radosť z množstva vzrušených psov, ktoré viedli do miestnosti plnej hračiek, kde si mohli vybrať svoj vianočný darček.

Ako vidno na videu, ktoré zverejnili, zamestnanci starostlivo rozložili všetky hračky na podlahu a potom jeden po druhom pustili psy do miestnosti. Psy boli nadšení, že si mohli vybrať svoje darčeky z mnohých možností.

Zatiaľ čo niektoré psy si ihneď vybrali svoj vianočný darček, iným chvíľu trvalo, kým si našli ten svoj.

Organizácia Dogs Trust Ireland  je aktívna je od roku 2005. Zameriavajú sa na záchranu a rehabilitáciu psov všetkých tvarov, veľkostí, farieb a plemien, ktoré milujú domov. Ako píšu na svojej facebookovej stránke, „pracujú na tom, aby si všetky psy mohli vychutnať šťastný život“ .

Pozrite si nasledujúce video:

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.