Tiež sú to živé bytosti: Oddaní hasiči so srdcom na správnom mieste zachránia rodinu škrečkov pomocou malých kyslíkových masiek

Statoční hasiči riskujú svoje životy každý deň, aby nás chránili.

Títo oddaní muži a ženy neváhajú vstúpiť do nebezpečenstva, aby zachránili životy ostatných. A nie sú to len ľudské bytosti, ktoré ochraňujú, ale aj zvieratá.

A my sme boli svedkami nespočetných hrdinských činov hasičov, ktorí zachránili našich chlpatých priateľov. A aj práve tento, o ktorom sme sa rozhodli napísať, ukazuje, že títo ľudia majú srdce na správnom mieste. 

Hasiči z hasičského zboru Lacey District 3 v Lacey vo Washingtone reagovali na požiar v mobilnom dome.

Čoskoro potom, čo sa tam dostali, zahasili požiar a ošetrili prítomných. Našťastie nikto nebol vážne zranený. Hasiči však objavili malú rodinu škrečkov, ktorí potrebovali lekársku starostlivosť.

Statoční muži rýchlo vytiahli tých najmenších a pomohli im pomocou „malých kyslíkových masiek“.
Správna starostlivosť sa týkala dvoch dospelých s názvom „Madonna“ a „Oreo“ a ich troch detí. Posádky LFD3 majú prostriedky aj na záchranu a pomoc zvieratám, “napísalo hasičské oddelenie na Tweeteri.

Napriek úsiliu posádky to jedno z detí škrečkov neprežilo. Ale zvyšok rodiny je našťastie v poriadku. Po ošetrení boli vrátení svojim majiteľom.

Hasiči sú vyškolení a „špeciálne vybavení“ na zvládanie takýchto situácií. A práve to zachránilo životy škrečkov.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: www.homesluxury.net