Tento zamestnanec priniesol malinké mačiatko do práce – To sa rozhodlo ponúknuť všetkým pomoc!

Zamestnankyňa spoločnosti zaoberajúcej sa grafickým dizajnom priniesla osamelé mačiatko do práce, aby sa mohlo kŕmiť nepretržite 24 hodín.

Drobné klbko sa rozhodlo, že na oplátku ponúkne každému „pomoc“.

Prekrásne!

Zoznámte sa s Joey!

Zamestnankyňa sa stará o mačiatko pod zástreším Young Williams Animal Center (v Knoxville, Tennessee). Drobná gulička bola privedená ako sirota v zúfalej potrebe materskej lásky.

Ako náhradná rodička sa rozhodla priniesť ju do práce, aby sa mačiatku mohlo dostať jedlo a starostlivosť každých niekoľko hodín a mať vždy niekoho, kto by bol nepretržite v jeho spoločnosti.

Ich kancelária je vo všeobecnosti veľmi tichá, ale toho dňa malé klbko radosti naplnilo miestnosť pozitívnou energiou. „Každé štyri hodiny počujeme malé mňaučanie, kedy musí byť kŕmená z fľaše,“ povedala reddit užívateľka sa3belle.

„Väčšinu dňa spí. Veci sa pravdepodobne zmenia, keď bude staršia.“

Ich šéf miluje mačiatko v kancelárii, rovnako ako všetci ostatní, ktorí tam pracujú. Všetci sa o neho dobrovoľne starajú, keď jeho pestúnska mama potrebuje prestávku.

„Striedame si ju pri stole. Je to pekná prestávka od stresujúcich termínov,“ povedala. Pomenovali sme ju Joey. Miluje keď ju nosíme vo vrecku alebo v prikrývke.

Zamestnanci sa tešia, že každý deň prídu do práce s vedomím, že ich ich malý psychický pomocník tam bude chodiť.

Po dlhom pracovnom dni zaspala Joey v náručí svojej pestúnskej mamy.

Každá kancelária by mala využiť pomoc od mačiatok 🙂

Aktualizácia: Joey je adoptovaný!

„Joeyho pestúnska mama sa rozhodla, že chce, aby sa jeho dočasný dom stal aj jeho trvalým domovom,“ uviedla v aktualizácii Young Williams Animal Center.“

Teraz má Joey tri mesiace.

Počas práce si stále rád udržiava svoju ľudskú spoločnosť.

Rád sa chodí na prechádzku so svojou mamou, objavuje okolie a kontroluje drobné zvieratká.

Po dlhom dni hrania sa pritúli k svojej mame.

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom mačiatku? Privítali by ste v práci takéhoto pomocníka? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.co