Tento verný pes čakal na majiteľa vedľa nemocničného lôžka, bez toho aby si uvedomil, že už nie je nažive

Vernosť psov je známa už dlhú dobu a nie je potrebné o tom presviedčať nikoho. A napriek tomu nás štvornohí priatelia neustále prekvapujú svojou fanatickou vernosťou, a preto získavajú srdcia ľudí po celom svete.

Jedna užívateľská skupina na Facebooku, ktorá píše o zachránených psoch v severovýchodnom americkom štáte New Jersey, zverejnila príspevok s jednou fotografiou.

Toto foto a jeho vysvetlenie však spôsobili explóziu emócií medzi čitateľmi.

Pes menom Losyos, trojročný, smutný, sedí pri prázdnej nemocničnej posteli. Pes čaká na vrátenie svojho majiteľa. Ale zomrel …

Na fotografii sú slová, že tento Losyos je labrador. Je iný v tom, že miluje všetkých bez rozdielu. Teraz je však jeho srdce zlomené….

Majiteľ psa zomrel. A bolesť tejto straty psík nevi zvládnuť. Losyos viac ako inokedy potrebuje rodinu, ktorá ho miluje a pomôže mu sa s týmto smútkom vyrovnať.

Používatelia sociálnej siete boli týmto príbehom a touto fotografiou ohromení. Tento príspevok začali zdieľať. Len za prvé dva dni mal príspevok viac ako 5 tisíc lajkov a viac ako 4 tisíc zdieľaní.

A ďalší rekord. Vďaka internetu bol Losyos premiestnený z útulku do nového domova za menej ako týždeň.

Psík je už u dobrých ľudí. Dúfame, že sa časom zotaví zo smútku.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: mimimetr.me