Tento úžasný kocúrik si našiel prácu v nemocnici a ako svoj plat dostáva lásku a pozornosť!

Zatiaľ čo väčšina sbs-károv, či strážnikov sa objavuje v pomerne hrozivom vzhľade, v austrálskej nemocnici Epworth v Richmonde je stráž neuveriteľne roztomilá a neškodná.

Je to Elwood, strážny-kocúr, ktorý udržuje zákon a poriadok a teší sa láske a pozornosti personálu a pacientov.

Jedným zo zamestnancov, ktorí majú Elwood obzvlášť radi, je Chantelle Trollip. Žena pracuje ako patologička v nemocnici.

Prvýkrát sa s ryšavo-bielym pruhovaným kocúrom stretla zhruba pred rokom, kedy začala naberať ďalšie smeny a ďalej si ho všímala v areáli nemocnice.

Raz v júli 2020 si všimla, že kocúr má na sebe obojok s dokladom totožnosti totožný s tým, ktorý nosí ona a ďalší zamestnanci nemocnice. Dokonca získal vlastný kód volania na zadnej strane odznaku.

Aj keď nie je jasné, kto tento odznak vytvoril, vyzerá to smiešne a oficiálne. Elwood hrdo nosí odznak s jeho obrázkom, menom a titulom pri prehliadke priestorov nemocnice.

Očarujúci kocúr používa svoju roztomilosť ako odzbrojujúci trik.

Najprv zamestnanci nemocnice predpokladali, že Elwood bol bezdomovec, ale nedávno zistili, že žije cez ulicu. Uvedomelý strážny chodí do práce každý deň a svoje povinnosti berie celkom vážne.

Niet divu, že Elwood je jedným z najobľúbenejších zamestnancov nemocnice.

Okúzľuje ľudí nielen svojím vzhľadom, ale aj svojou postavou. Aj keď kocúr sa drží dosť nezávisle, všetci ho zbožňujú a on z toho len hlasnejšie pradie.

Niektorí pacienti ho dokonca považujú za zvláštny symbol tejto nemocnice a naznačujú, že magicky pomáha ľuďom uzdravovať sa.

Zdroj: ilovehobby.club

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.