Tento staručký 15-ročný kocúrik cítil, že sa už blíži jeho smrť: Takto sa rozhodol rozlúčiť so svojimi majiteľmi…

Kocúr menom Andrew však presne vedel, čo sa stane, keď ťažko chorý odišiel so svojimi pánmi, aby zverolekár ukončil jeho trápenie.

Jeho majiteľ Andrew Bernhard zverejnil na sociálnej sieti dojemnú fotografiu z ich poslednej spoločnej cesty k veterinárovi.

Zviera žilo s Andrewom Bernhardom od strednej školy. Od tej doby boli nerozluční. Poznali sa dokonale.

Mačka bola so svojím priateľom celé roky – bola svedkom, ako ukončil štúdium na lekárskej fakulte. Bola svedkom, keď dostal svoje prvé zamestnanie. Bola pri každej dôležitej udalosti…

Avšak posledný rok sa na nej podpísala staroba, nebola už najmladšia, mala niekoľko chorôb…„Andrew, (mačka sa volala rovnako ako majiteľ) bol v pohybe každý deň, ale keď už sa takmer nepohyboval, uvedomil som si, že nastala jeho chvíľa.“ Rozhodol sa, že bude najlepšie, keď kocúrov život nechajú ukončiť u odborníka, aby sa netrápil.

Počas cesty k zverolekárovi nastal dojemný okamih, ktorý sa Andrewovi podarilo zachytiť na fotografiu.

Zdá sa, že si mačka uvedomila, že to bolo naposledy, kedy boli všetci spolu. Ukázal to tým, že zrazu položila labku na ruky svojho pána a pani. „Držal naše ruky pri svojej poslednej ceste k veterinárovi.

Naša mačka bola oveľa silnejšie ako my, „napísal Andrew v príspevku. „Je mi ľúto, že som stratil priateľa,“ dodal smutne.

Zdroj: Boredpanda

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.