Tento smutný psíček čaká v daždi na svojho strateného majiteľa: Virálne video už pomohlo k ich opätovnému stretnutiu!

Prinášame vám krásny príbeh o vernosti a priateľstve medzi psom a jeho majiteľom. Používateľ menom @jimjimmie zverejnil video na sociálnej sieti TikTok, ktoré ukazuje psíka, ktorý každý deň čaká na návrat svojho majiteľa. Video zobrazuje psa, ako sedí pred obchodom v Sembilane v Malajzii v lejaku a vyzerá smutne.

Bolo jasné, že pes na niekoho čaká. Jim sa snažil zavolať psa, aby mu pomohol, no nereagoval. Ako napísal, pes sedel pred tým istým obchodom štyri dni po sebe.

Na videu môžete vidieť aj to, že psík prijal jemu ponúkané krmivo. Bolo však jasné, že na rovnakom mieste bude čakať, kým sa jeho majiteľ nevráti.

Tento pohľad nám trhá srdce, ale príbeh má našťastie šťastný koniec.

Podľa malajzijskej webovej stránky SAYS popularita videa pomohla psovi znovu sa spojiť so svojím majiteľom. Pes, ktorý sa volá Bairava, bol údajne nezvestný osem mesiacov, kým ho majiteľka neuvidela vo videu na internete.

@jimjimmie

Replying to @ciktarusma Kesetiaan yg tiada penghujung. kesian dia😌 #anjingjalanan

♬ Kiss the Rain – Elise Bechstein

Vďaka virálnemu videu sa pes vrátil domov: „Išla som tam a zavolala som jej meno… všetci sme plakali a objímali sa (je to náš pes),“ povedala jeho majiteľka so slzami v očiach.

Sme radi, že Bairava je konečne doma! Je jasné, že tomuto vernému psíkovi jeho majiteľ veľmi chýbal!

Zdieľajte túto radostnú správu, ak máte radi psov!

Takéto príbehy ukazujú, aké dôležité je zabezpečiť zvieraťu lásku, starostlivosť a pozornosť.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!