Tento šikovný stratený psík prišiel na policajnú stanicu, aby sa ohlásil za nezvestného

Na psy sme väčšinou zvyknutí, že robia neočakávané (často veselé) veci. A toto šteniatko, ktorého dobrodružstvo je hitom internetu, je pravým príkladom.

Dôstojníci policajného oddelenia Odesy v Texase boli prekvapení, keď pred dverami stál psík.

Bolo skoro ráno a všetci si mysleli, že by to mohol byť sen alebo také niečo, no bolo to rovnako skutočné ako dýchanie.

A zatiaľ čo všetci policajti zostali stáť s otvorenými ústami, priateľské šteniatko sa čo najmilšie priblížilo k jednému z dôstojníkov.

Seržant Rusty Martin bol dôstojníkom, ktorý prijal pokojného psíka. Podľa neho, nečakaný návštevník nevyzeral byť nijako znepokojený situáciou.

Policajtom teda nezostalo nič iné, len sa s ním hrať. „Všetci sme boli nadšení, že ho máme v budove,“ povedal seržant Martin. „Mali sme tenisovú loptu, tak sme mu ju hádzali v hale.“ Všetci ho milovali. “


Ale napriek svojmu dobrému duchu a priateľskej povahe sa nikto nevráti na policajnú stanicu pre zábavu, preto dôstojníci začali zisťovať totožnosť zvieraťa.

A keďže mal na sebe golier, mysleli si, že to bude ľahká misia. No na prekvapenie … chýbal mu identifikačný čip.

Predtým, ako malo ísť zviera kontrolu, sa krásny nemecký ovčiak rozhodol vystreliť preč z policajnej stanice. “Odišiel rovnako rýchlo, ako prišiel,” písal seržant v príspevku na Facebooku.

Hneď druhý deň bol seržant Rusty Martin šťastný, keď zistil, že psí návštevník je v poriadku a zdravý u svojho majiteľa.

Napriek tomu nemohol skryť svoje nadšenie z nečakanej návštevy a povedal, že pes, ktorý sa volá Chico, je kedykoľvek vítaný.

„Majiteľ odpovedal nasledujúci deň – Povedal, že to bol jeho pes a že sa vrátil domov,“ napísal seržant. „Žije asi míľu od stanice.“ Na policajnej stanici mu bola poskytnutá veľká láska a pozornosť. Uľavilo sa nám, keď sme sa dozvedeli, že sa bezpečne vrátil k svojmu majiteľovi. Chico je kedykoľvek vítaný. “

Čo si myslíte o tomto rozkošnom psíkovi? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.majesticanimals.net