Tento šikovný pes bez akejkoľvek prípravy zachránil život ženy, ktorá mala autonehodu

Neznámy ovčiak zázračne zachránil ženu pri nehode…

Táto osudná noc zmenila ženský život na pred a po. Strašná nehoda pre ňu takmer skončila tragédiou.

Po hádke so svojím manželom sa gruzínska rezidentka Shannon Lori dostala za volant automobilu a išla „lietať“ po diaľnici, aby upokojila nervy. Cesty bola prázdne a žena zvýšila rýchlosť.

V jednej chvíli Shannon stratila kontrolu a voz bol havarovaný  ďaleko za krajnicu a ona uviazla vo vozidle.

Shannon utrpela vážne zranenia hlavy a nemohla sa hýbať. Stratila vedomie, ale ešte predtým jej došlo, že kým príde sanitka, umrie tu bez pomoci…

Keď sa znovu prebudila, cítila niečiu prítomnosť. Pred ňou sa objavil veľký tmavý tieň a hneď vedľa nej bolo počuť ťažké dýchanie. Bol to pes.

Keď zviera začalo lízať krv z tváre, Shannon znova stratila vedomie. Keď nadobudla vedomie, pes ju chytil za zuby a začal vyťahovať z auta až na cestu

Čoskoro sa rozsvietili svetlomety auta. Vodič zavolal záchrannú službu a zavolal jej manžela. Žena znova stratila vedomie a znova nadobudla vedomie v nemocnici.

Trpela intrakraniálnym krvácaním v dôsledku zranenia, ktoré mohla viesť k jej smrti, keby nebola Shannon včas nájdená. Vďaka pomoci ovčiaka menom Hrdina žena nielenže prežila, ale aj unikla operácií.

Shannon si bohužiaľ nemohla psa nechať. Šikovný pes však našiel nový domov – hrdinu vzal Heidi Droudi, ktorý sa zaoberá výcvikom pátracích a záchranárskych psov. „Zachránil mi život bez tréningu,“ hovorí Shannon. – Len si pomyslite, koľko ľudí môže zachrániť po tréningu. Vždy bude mojím hrdinom!

Sledujte video:

Hrdina!

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: ukr.media