Tento psík sa rozhodol, že opusteným kozliatkam nahradí mamu: Nádherné!

Hovorí sa, že neexistujú žiadne cudzie deti, a pekný pes menom Blizzie je ďalším dôkazom.

Milý maznáčik prišiel na pomoc malému kozliatku menom Rita, keď ju matka odmietla.

Okrem Rity sa narodili ďalšie tri kozľatá. Bohužiaľ všetky pod odmietnutí zomreli a prežila iba malička koza. Zdá sa, že kozia matka zažila nejaký stres, pretože novorodeniatka odmietla, ako by to vôbec neboli jej „deti“..

Majiteľka domácich maznáčikov, dievča menom Glory Rushing, uviedla, že sa zároveň s kozľaťom narodili šteňatá, ktoré porodila Blizzie .

Na rozdiel od kozy sa okamžite začala starať o svoje deti, a potom si všimla Ritu. Podľa majiteľky vzala kozliatko a odniesla ho k šteniatkam, potom ju začala kŕmiť!

Glory, ktorá najprv dávala kozliatku mlieko z fľaše, bola veľmi šťastná.

Povedala, že Blizzie má zvyčajne asi 8-10 šteniatok, takže by normálne nemala dosť mlieka, ale tentokrát sa jej narodili len dve šteniatká. Takže zostalo aj pre kozliatko 🙂

„Myslím, že Rita jedného dňa začne štekať! Všeobecne je veľmi zaujímavé to sledovať! „- dievča sa smeje.

Sledujte video:

Vzťah so psom pre malú čiernobielu kozu bol celkom užitočný. Na rozdiel od príbuzných sa Rita správa ako milujúce šteňa.

Žiada o blízkosť majiteľky a chce občas byť v náručí. A koza sa so šteňatami rada hrá  a stala sa súčasťou štvornohej rodiny.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Zdroj: storytrender.com