Tento psík sa chodí venčiť úplne sám: Do parku jazdí autobusom a stal sa miestnou celebritou!

Kríženec labradora a bulteriéra Eclipse je v Seattli povestný ako pes, čo sa chodí sám venčiť. Dobre ho poznajú hlavne cestujúci autobusovej dopravy.

Začalo to pred štyrmi rokmi.

Majiteľ sučky Jeff Young vtedy čakal na zastávke a fajčil. Spoločne išli na vychádzku do neďalekého parku.

Autobus vtedy už prišiel, ale on sa rozhodol, že si kvôli cigarete počká na ďalší. Eclipse mala však iný pohľad na vec….

Do autobusu nastúpila a čakala, až sa k nej pridá aj páníček.

Na jeho volanie, nech z neho vyjde, nereagovala. A tak sa stalo, že kým Young stál stále na zastávke, dvere sa zavreli a autobus odvážal psíka do parku samotného.

„Oddelili sme sa vtedy. Do autobusu nasadla bezo mňa a ja som ju znovu zastihol až v parku. Nie je to ťažké sa tam dostať. Sú to len štyri zastávky odtiaľto, „rozpráva muž.

Od tej doby čas od času sama cestuje autobusom a chodí sa venčiť, keď jej majiteľ nestíha alebo nemá čas s ňou ísť.

V okolí sa stala miestnou celebritou a cestujúci ju zbožňujú.

Keď majú šťastie a v autobuse na ňu narazia, zaobstarávajú si s ňou fotky. Podľa snímok sa zdá, že aj sučka si to všetko náramne užíva.

„Všetci ju tu poznajú. V autobuse sedí rovnako ako ľudia. Robí nám radosť. Ako by ste nemohli milovať niečo také? „Pýta sa jedna z cestujúcich Tiona Rainwater.

Youngovi často volajú cudzí ľudia, ktorí Eclipse v parku stretnú a myslia si, že psík stratil majiteľa. „Tak raz do týždňa mi niekto volá a hovorí, že Eclipse našiel. Musím im hovoriť:, Nie, to je v poriadku.

Ona vie, čo robí. ‚Do parku chodí už štvrtý rok, takže je s prostredím úplne oboznámená. Je to pes, ktorý sa naučil jazdiť autobusom aj chodiť po chodníku rovnako ako my. „

Problém nerobia psíkovi ani vodiči.

V okrese King County je na každom z nich, či zviera do svojho auta pustia. Eclapse sa však doposiaľ nestretla s odmietavým prístupom. Lásku jej vyznáva tiež sama autobusová spoločnosť, ktorá si cení, že pes jazdí zrovna s nimi.

Dokonca žartujú: „Bola by v oveľa väčšom bezpečí, keby na vodítku mala svojho majiteľa.“

Sledujte video:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

zdroj: youtube.com