Tento psík nedokázal zadržať slzy, keď si uvedomil, že mu majitelia predávajú jeho kamarátku-kravičku a takto to celé dopadlo!

Tento príbeh je skôr ako melodráma. Ale to všetko sa naozaj stalo. Roľníci kúpili psa a pomenovali ho Ruuki. Pes sa rýchlo prispôsobil novému miestu a spriatelil sa s ďalšími zvieratami, ktoré žili na farme.

Krava sa stala najväčšou spoločníčkou pre psíka!

Pes ju ani na minútu neopustil. Majiteľov štvornohý priateľ strávil viac času v stajni s kravou než na majstrovskom dvore.

Ich harmonický život mohol pokračovať,  keby nebolo finančných problémov poľnohospodárov.  V dôsledku toho sa rozhodli kravu predať.

V deň predaja, keď si po kravu prišli noví majitelia, akoby psík Ruuki vycítil nebezpečenstvo a od kravy sa nepohol ani na krok..

Bežal okolo ľudí vedúcich kravu zo stodoly a šialene štekal.

Ruuki nemohol uveriť, že boli oddelení. V očiach psa sa objavili slzy, v tú chvíľu, keď cudzí ľudia vzali jeho kamarátku. Po tom všetkom, čo sa stalo, pes upadol do hlbokej depresie.

Nejedol ani nepil.  Pes sedel po celú dobu len v stajni a čakal na kravu, akoby sa mala vrátiť. O niekoľko dní neskôr sa však náhle rozbehol nepochopiteľným smerom. Zviera zmizlo na niekoľko dní.

V dome farmárov čoskoro zazvonil telefón. Bol to muž, ktorý kúpil ich kravu. Ukázalo sa, že pes dokázal nájsť kravu pachom a aby videl svoju kamaradku, prešiel desiatky kilometrov. V ten istý deň sa bývalí majitelia kravy po konzultácii s novými majiteľmi – rozhodli kravu odkúpiť naspäť.

Hoci potrebovali peniaze, rozhodli sa už zvieratá neoddeľovať.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí.