Tento psík „líška“ získal srdcia užívateľov internetu: Jedinečný vzhľad nám vyráža dych!

Jedného dňa sa majiteľ tohto psíka prebudil a zistil, že jeho maznáčik sa stal hviezdou siete.

A to všetko vďaka, jedinečnému vzhľadu psa.

Dave Lashio pred dvoma rokmi od chovateľa kúpil šteňa plemena Pomsky. Toto plemeno je zmesou dvoch ďalších obľúbených plemien psov – Huskyho a Pomeraniana.

Preto majú veľmi neobvyklý a krásny vzhľad. Trochu pripomínajú plemeno Husky, vyznačujú sa širokou paletou sfarbenia srsti a malou veľkosťou – niečo medzi malým Huskym a veľkým Pomeranianom.

Takže v rodine Davea sa objavil pes Mia. Zviera bolo pozoruhodné tým, že malo jasne červenú, doslova mrkvovú sfarbenú srsť, čo je celkom vzácne. Pes je veľmi podobný líške.

Mia vyrastala. A s vekom sa vzhľad psa začal meniť. Ňufák sa stál viac natiahnutý, chvost bol našuchorený a uši sa zašpicateli. Vo veku dvoch rokov nevyzerala Mia ako pes, ale vyzerala ako líška.

Pes má jasne červenú srsť a modré oči.

Jedného rána sa Dave prebudil, keď mu zavolal jeho kamarát, ktorý uviedol, že jeho pes sa stal hviezdou internetu. Dave tomu neveril. „Naozaj?“ Bol prekvapený. Ale všetko sa ukázalo byť pravdou.

Užívateľa sociálnych sieti sledovali psíka na sociálnych médiách.

Začali sa uvádzať predpoklady, že Mia nebola vôbec pes a že jej predkovia boli líšky. Dave ich však uisťuje, že to tak nie je. Mia bola zakúpená od chovateľa, ktorý dokumentoval čistotu jej krvi. Hoci vďaka červenej farbe srsti pes naozaj vyzerá ako líška.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Zdroj: astro.clutch.u