Tento psík čakal celé 4 roky na svojich majiteľov: Zostal opustený na ceste

Thajské, sociálne médiá obletel príbeh o opustenom psovi, ktorý štyri roky čakal, až sa pre neho vrátia pôvodní majitelia.

Domov sa s nimi ale prekvapivo nevrátil.

     

Psíka, ktorému miestni dali meno Leo, nechal niekto stáť pri ceste neďaleko benzínovej pumpy.

O hladné a vychudnuté zviera sa začala starať štyridsaťpäťročná žena Saowalak. Zakaždým keď si ho ale vzala domov, Leo utiekol a vrátil sa na svoje miesto pri ceste.

Jeho vernosť k pôvodným majiteľom bola taká silná, že na nich čakal štyri roky.

Ďalší z miestnych sa o jeho osude neskôr rozpísali na sociálnej sieti. Touto cestou sa pokúšal nájsť majiteľov psíka. Po čase sa skutočne jedna rodina ozvala. Tvrdila, že Leo vyzerá ako ich BonBon, ktorého stratili v roku 2015. Psa sa údajne snažili nájsť, ale neúspešne. Keď si pre neho prišli, pes sa k nim však prekvapivo nevrátil a naopak konečne natrvalo odišiel k žene, ktorá sa o neho celé roky starala.

Príbeh sa stal na internete veľmi populárnym a vyvolal rozporuplné reakcie. Veľa ľudí si totiž myslí, že majitelia opustili psa zámerne a znovu sa k nemu prihlásili až v momente, keď sa o ňom začalo písať na internete. Zviera sa s nimi chcelo možno rozlúčiť, ale nakoniec sa rozhodlo zostať s človekom, ktorý mal o neho skutočnú starosť a záujem.

Nech už je pravda akákoľvek, najdôležitejšie je, že zviera má konečne svoj domov.

Zdroj: boredpanda.com

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.