Tento odporný „človek“ vyhodil malé a nevinné šteniatka do kontajneru vo vreci na odpadky – obvinili ho však z týrania zvierat!

Muž vyhodil malé šteniatka do smetného koša spolu s odpadkami! Našťastie prežili vďaka všímavému mužovi… Mark Theobald, pouličný predavač, prechádzal a v susedstve v Marshfield vo Wisconsine, keď počul krik.

Namiesto toho, aby ignoroval znepokojujúci zvuk, zavolal políciu.

„Nepochybujem o tom, že by tieto šteniatka zomreli,“ povedal policajný dôstojník Marshfield Bob Larsen. „Pomyslel som si: Ako by to mohol niekto urobiť? To je úplne šialené. „

Bob objavil vrece, ktoré obsahovalo osem šteniatok s odpadkami v smetiaku. Šteniatka mali asi jeden deň, vonku bolo len 17 stupňov.

Polícia zatkla Roberta Wilda za údajné opustenie šteniatok. Bol obvinený z úmyselného týrania zvierat.

Keď bol Wild konfrontovaný, vyjadril výčitky svedomia a pokúsil sa vysvetliť, že miloval všetky svoje psy. „Nemyslel som si, že zomrú, pretože v mojej mysli som vedel, že sa vrátim a dostanem ich odtiaľ“ povedal. „Na okamih som urobil niečo naozaj hlúpe. Je mi to ľúto? Áno. „

Ale nie všetci mu veria…

„Jednoducho som mal zlý pocit“ povedal šéf polície Marshfield Rick Gramza. Šteniatka boli prepravené do útulku. Útulok dostal neuveriteľných 250 žiadostí o adopciu a strávil týždne ich prechádzaním, aby sa ubezpečil, že šteňatá nájdu perfektný domov.

Medzi tými, ktorí prijali jedno zo šteniatok, sú dvaja ľudia, ktorí sa podieľali na ich záchrane, Theobald a dôstojník Jacob Maxson, ktorí pomáhali s Wildovým zatknutím.

Všetkých deväť šteniatok, bolo úspešne adoptovaných. „Pozeráme sa na ne ako na malé zázraky,“ povedala výkonná riaditeľka Karen Rau.

Páchateľ bol obvinený a bolo mu nariadené, aby do svojho súdneho procesu nemal žiadne kontakty so zvieratami.

Pokiaľ bude odsúdený, môže mu byť nariadené, aby nebol v kontakte so psami po dobu až piatich rokov.

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou.

Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.