Tento muž šiel do útulku adoptovať nového maznáčika a našiel tam svoju stratenú mačičku! Neskutočné šťastie!

Spoločnosti pre záchranu zvierat v Bangor (Maine, USA) sa podarilo znova spojiť majiteľa s jeho chýbajúcou mačkou.

Theron prišiel do útulku, aby si vybral iného maznáčika a snažil sa tak vyrovnať so stratou.

Spoločnosť Bangor Humane zverejnila príbeh šťastného stretnutia na Facebooku – ich príspevok mal viac ako 10 tisíc lajkov!

Theron (tak sa volá majiteľ) bol údajne nadšený, že sa znovu stretol s domácim miláčikom.

„Theron dnes prišiel do nášho útulku, aby hľadal mačku, ktorá uzdraví jeho srdce po tom, čo jeho miláčik mizol asi pred týždňom.

Rozhliadol sa po útulku, a zastavil sa, aby sa bližšie pozrel na jedného z našich priateľov, a keď sa k nemu mačka otočila, Theron skoro onemel.

Bol to jeho roztomilý kocúr!

Dnes v noci sa kocúr Qutim Pai vrátil do svojho trvalého domova. „Povedzme, že sme, úprimne povedané, nikdy nevideli mačku, ktorá sa tak túžila dostať do mačacieho nosiča!

Bol taký dychtivý ísť domov!“, – povedali zamestnanci útulku.

Pracovníci útulku oznámili, že sa snažia nájsť domov pre všetkých stratených domácich miláčikov a považujú za svoje privilégium, aby sa o ne starali, kým sa ich majitelia nenájdu.

„Chceme znova zjednotiť čo najviac zvierat so svojimi majiteľmi a je nám cťou, že ich udržiavame v bezpečí a staráme sa o ne, kým sa tak nestane.“

Zdroj: goodhouse.ru

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.