Tento ľadový medveď sa priblížil ku psovi: majiteľ to predstavenie mohol len sledovať

Fotograf obchádzal lovecké územia medveďov na ďalekom severe a plánoval vyfotiť krásne fotografie. To sa mu aj podarilo, ale inak ako predpokladal…

Nevšimol si  keď jeho pes na chvíľu zmizol z dohľadu. V ďalšej ho zbadal ale už sa k nemu priblížil obrovský ľadový medveď a položil mu na hlavu labu. Človek stál ďaleko a mohol sa len pozerať.

Brian majiteľ huskyho, doslova zamrzol na mieste. Vedel, že husky vychovaný na severe sa prirodzene nebojí ľadových medveďov – preto jeho pes zostal na svojom mieste a zvedavo sa pozeral na majiteľa tundry.

V období lovu nie sú tieto zvieratá príliš vyberavé. Brian sa nenechal odvrátiť od scény, ktorá sa pred ním odohrávala a začal robiť to najlepšie, čo vie: fotiť.

Ľadový medveď čuchal psa a zrazu mu položil labu na hlavu. Párkrát ho pohladil. Pes zavrtel chvostom a zvieratá sa začali spolu hrať.

Po niekoľkých minútach sa medveď pomaly otriasol a vydal sa zas svojou cestou-necestou.  Brian sa ponáhľal, aby vzal vodítko a utekal preč.

Prekrásne, čo myslíte?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: kakao.im