Tento krásny kocúrik robí oporu svojmu kamarátovi a upokojuje ho počas búrky, z ktorej má strach!

Keď sa niečo stane, čoho sa veľmi bojíme, je veľmi dôležité, aby v okolí boli lojálni priatelia, ktorí nás budú podporovať.

Kocúr menom Noah mal šťastie – v jeho živote sa taký priateľ objavil!

A je z nich skutočne perfektná dvojka!

Obyvateľka Spojených štátov menom Emma žije so štyrmi mačkami zachránenými z útulku – a v jej dome to nikdy nie je nudné!

Mačky sa neustále hrajú spolu a sú k sebe priateľské, hlavne Norman a Noah.

Títo dvaja sú ako skutoční bratia. Boli neoddeliteľní od prvého dňa, keď Emma vzala Noaha z útulku. Starší kocúr Norman ho okamžite vzal pod svoje krídla a staral sa o neho ako o mladšieho brata.

Ich majiteľka bola vždy prekvapená ich neuveriteľným priateľstvom a nedávno videla ten najsladší okamih. Zrazu za oknom začala silná búrka a Noah sa vydesil. Norman cítil, ako jeho priateľovi je a rozhodol sa ho upokojiť tým, že na neho položil labu.

Vyzeralo to neuveriteľne roztomilo.

„Jednoducho takto sedeli a sledovali dážď,“ hovorí Emma. Okrem toho sa chlpatí priatelia často umývajú a doslova robia všetko spoločne. Ak jeden z nich niekam odíde, druhý ho okamžite začne hľadať. Takéto priateľstvo si zaslúži každý z nás!

Zdroj: petpop.cc

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.