Tento krásny, chlpatý medvedík vie zatočiť s letným teplom: Pozrite sa na toto krásne video, ako si vyčíňa v bazéne

Prázdniny sú v plnom prúde a horúčavy udreli na mnohých miestach sveta, nielen v Slovenskej republike. Mnoho ľudí teraz radšej mieri na kúpalisko, aby sa skokom do ľadovej vody ochladili.

Lenže nielen ľudia …

Pred časom sa na internete stalo hitom video, natočené v prírodnej rezervácii pre ohrozené druhy Single Vision v meste Melrose na Floride. Zachytáva sýrskeho hnedého medveďa menom Bruiser, ktorý sa ohromne baví vystrájaním v plaveckom bazéniku.

Vylieza po rebríku, skáče do vody, hrá sa s doskou na hladine, lezie z bazénika von a zase sa ponáhľa späť na schodíky, aby hodil do vody ďalšej šípku.

Zjavne je šťastný ako malé dieťa.

Cieľom Single Vison nie je len poskytnúť domov krásnym exotickým zvieratám, o ktoré sa staráme, ale uspokojiť ich fyzické aj psychické potreby tým, že ich život obohacujeme každodennou hrou a interakciou nielen s inými živočíšnymi druhmi, ale aj s človekom mimo ich každodenný výbeh,“ vysvetľujú pracovníci prírodnej rezervácie. Nemožno než dodať, že je medveďom čo závidieť.

Skrátka aj zvieratá sa rovnako ako človek radi bavia a neznášajú nudu ani úmorné horúco, najmä keď musia aj v lete nosiť teplý kožuch.

Video si môžete pozrieť TU:

Zdroj: youtube

Podeľte sa o tento očarujúci okamih so svojimi priateľmi a rodinou.