Tento „Chudý a plešatý, sa pozeral z fotky priamo do očí“: Dievča uvidela fotografiu šteňaťa a rozhodla sa konať

Akonáhle dievča menom Amanda Harrisová videla fotografiu malého psíka Pippu, okamžite išla do Spoločnosti pre starostlivosť o zvieratá v Atlante, aby ju vzala do útulku a potom odovzdala do dobrých rúk.

Čivava Pippa dorazila so svojou matkou, otcom a bratom. V tom čase mala iba sedem týždňov a bola takmer plešatá a telo jej bolo pokryté chrastami.

Problémy s kožou začali, pretože celá psia rodina trpela svrabom.

Pippa vyzerala tak chudá a slabá, že ju Amanda naozaj chcela pritlačiť bližšie k sebe. Dievča vzala dieťa domov, aby s ňou trávila čas nepretržite a pomohla dieťaťu rýchlejšie sa zotaviť.

Cez svrbenie a bolesť v psovi tlačila celé svoje telo k Amande. Starostlivosť dievčaťa pomohla psíkovi zotaviť sa – po niekoľkých dňoch sa rany na koži začali trochu hojiť.
Týždeň po týždni mizlo sčervenanie kože a vlasy začali rásť naspäť. Amanda každý deň vyrábala liečivé kúpele a kŕmila ju iba zdravým jedlom.
Keď sa Pippa sa zotavila, vyšlo najavo, že malá veľmi statočné srdce. V dome Amandy bývali dvaja veľkí psi, z ktorých jeden bol pitbul. Ale dieťa sa vôbec neobával nových priateľov.

Amanda si brala Pippu so sebou každý deň a tá sedela v malej taške na prepravu malých zvierat.

Čoskoro sa dieťa stalo veľmi populárnym na sociálnych sieťach, pretože dievča stále zdieľala fotky psa.

A nedávno Pippa odišla do nového domu, kde sa veľmi dobre usadila. Teraz má kamarátku – psa, ktorý žije s jej majiteľom.

Pippa má pred sebou celý život – dúfame, že bude dlhý a šťastný!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Zdroj: thedodo.com