Táto žena s dobrým srdcom zachránila súrodenecké mačiatka: Našla im aj milujúci domov a novú rodinu!

Do organizácie Animal Welfare League of Arlington vo Virgínii bol privezený pár mačiatok z ulice. Jedna z dobrovoľníčok, Lauren sa o ne starala 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Títo chlpatí súrodenci potrebovali od začiatku zvláštnu starostlivosť. Preto si ich dobrovoľníčka Lauren vzala na nejaký čas pod svoje ochranné krídla a začala sa o ne starať.

Mačiatka boli také malé a krehké. Kocúrik Jace od začiatku zažíval krušné chvíle, mal zdravotné problémy a chvíľu mu trvalo, než prišiel na to, ako jesť z fľaše. Mačička Jackie sa k nemu vždy pritúlila a robila mu v ťažkých momentoch spoločnosť.

Vďaka medikácii a najmä láskyplnej starostlivosti dobrovoľníčky, sa  začali zotavovať.

Mačičky sa síce podobajú ako vajcia vajcu, ale každá má úplne inú povahu. Jace je podľa Lauren malý diablik a Jackie anjelik. Spoločne sa dopĺňajú a tvoria dynamickú dvojicu.

Po čase Lauren došlo, že už sú dosť silní, a že potrebujú  nový domov. Hlavné pre ňu ale bolo, aby im našla milujúcu rodinu, ktorá bude mať otvorené srdce pre oboch.

A to sa jej aj podarilo! Našla im majiteľov, ktorí sa s radosťou ujali obidvoch mačacích súrodencov. Držíme im palce a dobrovoľníčke Jace ďakujeme!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.