Táto sučka upadla do veľkých depresií potom, čo prišla o svoje šteniatka: Až kým nenašla niekoho, kto potreboval mamičku…

Strata potomka je to najťažšie, čo sa môže stať v živote každého z nás. Nezáleží na tom, či ide o ľudí, alebo o zvieratá. Tým si prešla aj sučka Milo.

Túlavé a zoslabnuté bolo nájdené blízko hraníc Arizony a Mexika dobrými ľuďmi, ktorí ju ihneď previezli do centra pre záchranu psov. Napriek tomu, že bola gravidná a dostalo sa jej tej najväčšej starostlivosti, neočakávalo sa, že by bola schopná šteňatá porodiť. Ale stalo sa.
Za pár týždňov došlo k pôrodu, ale bohužiaľ ani jedno neprežilo.
Sučka mala zlomené srdce.

Bola zmätená. Úzkostlivo hľadala svoje práve narodené šteňatá. Záchranári však dostali v tej chvíli geniálny nápad. Rozhodli sa pátrať po okolí, či nenájdu osirelé šteňatá, ktoré by nutne potrebovali matku. Žiadne sa ale nenašli.

Objavili však niekoho iného, ​​komu chýbala materská láska. Tri mačiatka bez domova.

Materská láska nemá žiadne hranice. Nezáleží, že sa sučka starala o mačiatka. Akonáhle boli opustené mačiatka odvezené k Milo, jej správanie sa úplne zmenilo. Bola šťastná, ihneď mačiatka k sebe privinula a snažila sa im dopriať starostlivosť, ktorú tak zúfala potrebovala.

Prečítajte si tiež:

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.